3. lezecký příměstský tábor

Termín: 15. 8. – 19. 8. 2022

Čas: 8:00 – 17:00 hod.
Děti můžete přivést od 8 do 9 h, poté následuje organizovaný program. Do školy se budeme vracet nejpozději v 16 h, kde si můžete děti vyzvednout až do 17 h. Při programu na skalách bývá sraz dříve a konec až k 17. hod. – upřesníme v informacích před prázdninami.

Pro koho: pro žáky 1. stupně. Po domluvě i šestiletí sourozenci – musí se ale účastnit oba. Po domluvě i děti z 2. stupně.
Vhodné pro úplné začátečníky i mírně pokročilé nebo děti, co s námi pojedou již po několikáté.

Kapacita: minimálně 15, maximálně cca 30 dětí

Jídlo: vlastní

Cena: 3.000 Kč
I letos lze žádat o příspěvek ve výši 600 Kč od Prahy 5. Více na www.aktivnimesto.cz (hledejte „Příměstský tábor NAPLNO 3“)

Program:

  • seznamky a pravidla tábora, seznámení se s lezeckým materiálem, základy jištění (pro ty, co jezdí pravidelně: připomenutí základů a nácvik dalších technik) 
  • lezení na umělé stěně SmíchOFF
  • „oddechový program“ 
  • lezení na skalách v Srbsku – nová lezecká lokalita
  • lezení na skalách v Srbsku

O Vaše děti se budou starat: pedagogové ze školy „v Remízku“ nebo ostatní instruktoři NAPLNO. Tento turnus povedou Petr „Pepa“ Klusáček, Otes, Cesty, Anička a Ferda.

Kontakt: Petr Klusáček – info@tabory-naplno.cz, 777 573 680 nebo 608 570 492

Přihlášky: na výše uvedeném e-mailu (uveďte název a termín tábora, jméno dítěte, třídu, e-mail a telefon na rodiče).
My Vám následně zašleme k vyplnění přihlášku, údaje k platbě a další důležité informace.

Poznámka k programu tábora: Pokud se nic nenadálého nestane, bude platit výše uvedený program. Program může být ale operativně změněn dle aktuální situace (počasí, atp.) anebo po dohodě s dětmi vymyslíme jiné varianty. Konkrétně, co bude který den, Vám včas před táborem zašleme e-mailem. Každý den bude jedna „hlavní akce“, ostatní čas tábora bude vyplněn hrami, procházkami, řáděním na hřišti, klidovým programem – vše uvidíme dle počasí nebo únavy a aktuálního rozpoložení dětí.