Příměstský tábor „V Remízku 7“

Termín: 26. 8. – 30. 8. 2019

Čas: 8:00 – 17:00 hod.
Děti můžete přivést od 8 do 9 h, poté následuje organizovaný program. Do školy se budeme vracet nejpozději v 16 h, kde si můžete děti vyzvednout až do 17 h.

Pro koho: pro žáky 1. stupně. Po domluvě i šestiletí sourozenci – musí se ale účastnit oba.

Kapacita: minimálně 15, maximálně cca 30 dětí

Jídlo: vlastní; nápady pošleme v táborové kuchařce 🙂

Cena: 2300 Kč

Program:

  • Lezení na umělé stěně (pravděpodobně BigWall Vysočany) – program se zkušenými instruktory na velké stěně i menší, tzv. boulderovce
  • Muzeum policie ČR
  • Výlet na Petřín – koukneme se na rozhlednu i do zrcadlového bludiště
  • Lanové centrum Proud – zábavný tématický program plný her a lezení na lanových překážkách pod vedením zkušených instruktorů
  • Lasergame – min. 3 hry ve velké aréně Mercuria Lasergame 

O Vaše děti se budou starat: instruktoři NAPLNO

Kontakt: Mgr. Monika Šišková – info@tabory-naplno.cz, 777 573 680 nebo 608 570 492

Přihlášky: na výše uvedeném e-mailu (uveďte název a termín tábora, jméno dítěte, třídu a kontakt na rodiče). Odpovíme cca do týdne.

Poznámka k programu tábora: Pokud se nic nenadálého nestane, bude platit výše uvedený program. Program může být ale operativně změněn dle aktuální situace (počasí, atp.) anebo po dohodě s dětmi vymyslíme jiné varianty. Konkrétně, co bude který den, Vám včas před táborem zašleme e-mailem. Každý den bude jedna „hlavní akce“, ostatní čas tábora bude vyplněn hrami, procházkami, řáděním na hřišti, klidovým programem – vše uvidíme dle počasí nebo únavy a aktuálního rozpoložení dětí.